POSKYTUJEME

Ordinační doba

Po 08:00 - 15:00
Út 08:00 - 15:00
St 08:00 - 15:00
Čt 08:00 - 15:00
08:00 - 15:00
gsm: 731 440 903
tel: 257 221 263

Arbes Dent

zubní ordinace

Pavla Švandy ze Semčic 13

150 00 Praha 5

Technika, péče, spokojenost

Zubní ordinace v zařízení Arbes Dent jsou vybaveny stomatologickými soupravami KaVo, včetně všech potřebných lékařských nástrojů. Lékař Vás tak může ošetřit podle Vašich představ, bez zbytečného přitahování, natáčení, a dalšího nežádoucího jednostranného zatížení Vašeho těla. S ergonomicky uzpůsobenou zubní soupravou KaVo má lékař vše potřebné po ruce. Všechny tyto aspekty přispívají ke kvalitě ošetření.

Každá stomatologická souprava je dále vybavena LCD monitorem, na kterém můžete sledovat svůj zdravotní záznam, instruktáž lékaře nebo prohlížet digitální intraorální či panoramatické rentgenové snímky. Zároveň každá souprava je vybavena inraorálními kamerami Gendex.

Ordinace využívají moderní stomatologické přístroje v souladu s aktuálními postupy ve stomatologii, při použití přístrojů pro strojovou endodoncii, endodontické plnění zubu technologií BeFill, kauter, ochrannou pracovního pole koferdam a další.

Arbes Dent zubní ordinace disponuje digitalizovaným rentgenovým pracovištěm, kde je možno pořizovat nejen celkové snímky chrupu a čelistí (panoramatické snímky), ale také snímky jednotlivých zubů (intraorální snímky). Toto zařízení přispívá k výběru správného způsobu ošetření Vašeho chrupu.

Prohlédněte si fotografie v naší galerii.

Odpovědnost, ochrana životního prostředí

Přístroje používané v zubním zařízení Arbes Dent jsou šetrné nejen při ošetřování pacientů, ale také k životnímu prostředí. Naše zařízení je vybaveno odsávacími kompresory s odlučovači amalgámu Dürr s garantovanou účinností 98 %.